Firmast Tooted Teenused Kontakt
Otsi

Teenused

Tehnoloogia valikSildidGraveerimineTrükkimineTikkimineStendidMajaviidad
Nõudlus kvaliteetsete ja mitmekülgsete stendide järele on kasvanud väga suureks. Esialgsest proovitööst üksikutele klientidele on kujunenud välja meie jaoks peamine tegevusvaldkond. Valmistame erineva otstarbe ja suurusega stende, reklaamitulpasid ja infotabloosid.

Peamiselt kasutatakse stende toodete eksponeerimisel kauplustes, infotabloodena kontorites ja hoonetes, uute elamurajoonide reklaamimiseks tänavate ja teede ääres vms.

Oma töös kasutame puit-, plastik-, klaas-, alumiinium- ja terasmaterjale. Enamjaolt kombineerime oskuslikult erinevad materjalid just selliselt, et stend rahuldaks kõik kliendi ootused ja vajadused.

Sisetingimustes kasutatavad stendid valmistame kasutaja jaoks ohutute lahendustega. Välitingimustele vastavad stendid katame ilmastikukindla pulberväviga ning reklaamitahvlid trükime ilmastikukindlale BIP-plaadile.

Näited väikseimast ja suurimast stendist
Nimetus: Infostend
Mõõdud: 0,71x0,76 m
Materjalid: alumiiniumprofiil, BIP-plaat, riie, PS-plaat, kiletekst
Konstruktisoon: BIP-plaat on kaetud mõlemalt küljelt riidega, plaati ümbritseb jäik alumiiniumprofiil, taga asetsevad peidetud riputuskonksud, esiküljel PS-plaadist infotabloo kiletatud päis
Kasutuskoht: siseruumid
Eesmärk: mahutada 6 paberit suuruses A4, kinnitatakse nõeltega

Nimetus: Reklaamitulp
Mõõdud: 3x7 m
Materjalid: teras, BIP, betoon
Konstruktisoon: kaks BIP-plaati on trükitud ofset-trükis, plaadid on kinnitatud poltidega terasprofiilidest keevitatud kolmnurksele karkassile, karkassi jalased on väljaulatuvad, millele tõstetakse rasked betoonpaneelid, vältimaks stendi ümberkukkumist tuule käes
Kasutuskoht: välitingimused
Eesmärk: reklaamida uut elamukvartalit maantee ääres

 
Copyright © 2018 DirectHansa OÜ, Kassi 8, Tallinn 12618, Telefon 666 1303, Faks: 666 1302, info[at]directhansa.ee