Firmast Tooted Teenused Kontakt
Otsi

Teenused

Tehnoloogia valikSildidGraveerimineTrükkimineTikkimineStendidMajaviidad
Tikkimisteenus hõlmab logo, info või kujundi kandmist vaid riide- ja tekstiilesemetele. Selleks kasutame tikkimismasinat, mis loob nõelpisteprogrammi järgi kvaliteetse ja nägusa lõpptulemuse.

Kõigepealt koostatakse kliendi poolt saadetud logo ja selle mõõtmete põhjal tikkimisprogramm. Programmi valmistamine on kliendi jaoks ühekordne kulu. Peale programmi valmimist selgub tikandi täpne hind, sest selle alusel saadakse teada pistete arv ühe tikandi kohta. Programm säilitatakse ning kordustellimuse korral seda kulu enam tegema ei pea.
Värvide arv logol ei ole oluline, kuid oluline on teada värvide Pantone numbreid selleks, et valida õiges toonis niite.

Iseloomustus: Masintikandit kasutatakse eranditult pealekannete sooritamiseks riidest (või muust kangapinnalisest materjalist) toodetele. Võib kanda otse tootele või valmistada tikandsilt ja see hiljem kinnitada. Kasutusel palju niiditoone. Hind ei sõltu värvitoonide hulgast, vaid tikkimismasina sooritatud pistete arvust.
Tehnoloogia: Kujutis kantakse esemele suurel kiirusel töötavate ja arvuti poolt juhitavate tikkimismasinate abil. Üks tikand koosneb tavaliselt tuhandetest nõelapistetest.
Materjalid: puuvillasele ja polüesterriidele, nailonile jm kangapinnalistele toodetele.
Tooted: Levinumad on pealekanded polosärkidele, fliisidele, jopedele, nokamütsidele, kottidele, saunalinadele jm kangapinnalistele toodetele.

Tikitud Starman logo seljal
 
Copyright © 2018 DirectHansa OÜ, Kassi 8, Tallinn 12618, Telefon 666 1303, Faks: 666 1302, info[at]directhansa.ee